Nasze produkty są starannie znakowane logotypem Twojej marki. To podstawa do budowania rozpoznawalności wśród Twoich klientów.

;

Metki poliestrowe świetnie sprawdzają się w odzieży codziennej (nie drapią, są przyjemne w dotyku) i można je zamawiać w niewielkich ilościach.

;

Metki nadrukowywane sublimacyjnie sprawdzają się szczególnie w przypadku odzieży sportowej, gdzie najważniejsza jest gładkość i elastyczność materiału. Metki takie są niewyczuwalne i pracują razem z materiałem.

;

Metki żakardowe są używane głównie do znakowania odzieży z segmentu premium. Trzeba zamawiać je w większych ilościach ale są detalem, który przykuwa oko i dodaje prestiżu.

;

Metki termotransferowe (wprasowywane) nie pracują z materiałem tak jak sublimacyjne ale pozwalają za to na umieszczenie większej ilości niewielkich detali na logotypie. Zazwyczaj są to metki w jednym kolorze.

Dobór typu i odpowiedni projekt metki pomaga zbudować jej tożsamość, co z kolei przekłada się na zapamiętywanie marki przez klientów. Dobra metka łatwo zapada w pamięć i zwiększa sprzedaż produktu.

Nie ma rzeczy niemożliwych!

Oferujemy kompleksową i przyjazną obsługę, najlepszej jakości materiały oraz usługi na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami