Szycie odzieży na zamówienie

Dysponujemy pracownią krawiecką, która zajmuje się szyciem najróżniejszych form odzieżowych. Projekty są wykonywane ściśle według wskazówek klienta tak, żeby osiągnąć 100% satysfakcji. Nie boimy się projektować ubiorów bogatych w kolory i wzory.

Innowacyjność jest podstawą naszej działalności. Szyta w naszej szwalni odzież jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Istnieje również możliwość uszycia ubrania zaprojektowanego przez zleceniodawcę. Nasz zespół tworzą doświadczone krawcowe, które szyją odzież nawet dla najbardziej wymagającego klienta.

Ponadto nasi specjaliści służą pomocą w doborze odpowiednich tkanin, krojów i kolorów. Specjalizujemy się w szyciu najśmielszych projektów zgodnie z obowiązującymi trendami, jednak nie zamykamy się w świecie szablonów.

Nasza szwalnia jest wyposażona w nowoczesny sprzęt który pozwala szyć odzież funkcjonalną z elastycznych dzianin, która jest szeroko stosowana w praktycznie wszystkich dziedzinach sportu.

Każdy klient jest traktowany przez nas indywidualnie. Dzięki temu, że sami projektujemy i posiadamy własną szwalnię, a także dysponujemy drukarnią, która tworzy nadruki na dzianinach.

Projektowanie odzieży custom print

Projektowanie odzieży custom print to wykonywanie projektów na zamówienie klienta.

Wykonujemy indywidualne projekty na potrzeby zleceniodawcy.

Jesteśmy otwarci na współpracę i realizację najśmielszych zleceń.

Nie ma rzeczy niemożliwych!

Oferujemy kompleksową i przyjazną obsługę, najlepszej jakości materiały oraz usługi na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami