USŁUGI

DRUK SUBLIMACYJNY

Dzięki zaawansowanej technologii sublimacji cyfrowej możemy swobodnie dopasować się do wymagań każdego klienta, zachowując przy tym wysoką jakość, świetne odwzorowanie kolorów oraz konkurencyjną cenę. Dzięki temu, że nie tylko drukujemy, ale też projektujemy ubrania jesteśmy w stanie przygotować rzeczy z Państwa dowolnymi wzorami i grafikami co zdecydowanie wyróżnia Nas na tle konkurencji.

SZWALNIA

Nieważne czy chcesz uszyć odzież z własnym nadrukiem, reklamową lub po prostu wypuścić własną kolekcję – My zrobimy to dla Ciebie. Dzięki wykwalifikowanemu i doświadczonemu zespołowi ludzi z pasją jesteśmy w stanie zaspokoić potrzebny nawet najbardziej wymagających klientów. Szablony, standardy i rutyna – to nie dla Nas. Działamy nowocześnie, szybko i kreatywnie. Jedynym Naszym ograniczeniem w tworzeniu ubrań jest wyobraźnia klienta.

DZIANINY I TKANINY

W Naszej ofercie posiadamy szeroką ofertę różnego rodzaju dzianin i tkanin do szycia różnego rodzaju odzieży. Nasze wieloletnie doświadczenie w brannży gwarantuje Państwu profesjonalny dobór materiałów oraz konkurencyjne ceny. Jeśli nie mamy w ofercie materiału, który Cię interesuje, po prostu zadzwoń lub napisz do Nas, a sprowadzimy go dla Ciebie.

FOTOGRAFIA I GRAFIKA KOMPUTEROWA

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów oferujemy również w pełni profesjonalne studio fotograficzno – graficzne. Oferujemy bardzo szeroką gamę usług – od znalezienia modelki, przygotowania scenerii po finalną obróbkę graficzną gotową do prezentacji na Państwa stronie www, w prasie bądź na billboardach.

PRACOWNIA KONSTRUKTORSKA

Odpowiednie skonstruowanie odzieży to klucz do sukcesu. Nasz zespół pomoże Ci stworzyć zupełnie nowe formy odzieżowe lub poprawić już istniejące bazując na swoim doświadczeniu.
Właśnie dzięki doświadczeniu w tej dziedzinie jesteśmy w stanie zaoferować ubrania, które są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

ZNAKOWANIE ODZIEŻY

Odpowiednie oznakowanie odzieży to bardzo ważny element w szeregu detali wyróżniających Twoje obrania spośród innych.
Logotypy w odpowiednich miejscach i dobrze dobrane metki podnoszą prestiż marki i pozwalają przyciągnąć więcej klientów.

Nie ma rzeczy niemożliwych!

Oferujemy kompleksową i przyjazną obsługę, najlepszej jakości materiały oraz usługi na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami