ArtLETHE

Tworzysz własną markę odzieżową, która ma zachwycić kraj, kontynent, świat. Brawo, jesteś wizjonerem i trzymamy za Ciebie kciuki! To jednak nie wystarczy.
Potrzebujesz czegoś, co wyróżni Twoje projekty na rynku. To trudna branża. Spora konkurencja. Wiele okazji do popełniania błędów. Dlatego chcemy i możemy Ci pomóc.

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić

Kompleksowa realizacja

Dzięki temu, że jesteśmy zespołem młodych i ambitnych ludzi, którzy wiedzą co jest w danej chwili aktualne i modne oraz w jaki sposób trafić do jak największej liczby odbiorców, jesteśmy w stanie oryginalnie i kompleksowo zaprezentować Państwa firmę, oraz przygotować i zrealizować najróżniejsze Państwa projekty.

Na najwyższym poziomie

Rozwijamy się razem z potrzebami naszych klientów, a hasło „nie ma rzeczy niemożliwych” przewodzi każdym naszym działaniom. Naszym klientom oferujemy kompleksową i przyjazną obsługę, najlepszej jakości materiały oraz usługi na najwyższym poziomie.

Wysokie kwalifikacje

Zatrudniamy wyszkolonych profesjonalistów, którzy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje by sprostać najbardziej zaawansowanym czy skomplikowanym projektom.
Szczególny nacisk kładziemy na indywidualny kontakt z naszym klientem oraz rzetelną i terminową obsługę.

Art Lethe to kompleksowa obsługa marek odzieżowych – zarówno tych już istniejących, jak i dopiero wchodzących na rynek lub rodzących się w głowach naszych Klientów. Co właściwie możemy dla Ciebie zrobić?


-Opracujemy dla Ciebie całą linię odzieży
-Jeśli masz już projekt, zajmiemy się kompleksowym wykonawstwem
-Dostosujemy Twój projekt do konkretnych form
-Wprowadzimy poprawki
-Wykonamy nadruki w pełnej gamie kolorów w jakości fotograficznej
–Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem wykorzystującym technikę sublimacji
-Oznakujemy Twoją odzież metkami i elastycznymi, bardzo wytrzymałymi termotransferami z Twoim logo

Pasja i pomysłowość

Towarzysząca nam w każdym działaniu pasja oraz pomysłowość, pozwala kreować projekty, które na długo zostają w pamięci odbiorców.

Profesjonalizm i perfekcja

Działamy szybko i sprawnie, każde powierzone nam zlecenie jest wykonane w 100% profesjonalnie i perfekcyjnie.