Fotografia reklamowa

Jednym z elementów Naszej oferty jest fotografia reklamowa. Z dużym zaangażowaniem zajmujemy się realizacją powierzonych nam projektów. Fotografie wykonujemy przy użyciu nowoczesnego sprzętu wysokiej klasy. Dysponujemy również fachowym sprzętem oświetleniowym. Korzystamy z naszej wyobraźni, wychodząc naprzeciw najrozmaitszym pomysłom. Odważnie realizujemy powierzone nam zlecenia, nie bojąc się innowacyjnych rozwiązań.

Celem naszej fotografii jest dotarcie do wyobrażeń konsumenta, któremu odzież dostarcza nasz klient. Podchodzimy indywidualnie do każdego produktu, przygotowując skuteczną kampanię reklamową przy użyciu fotografii. Budujemy zaufanie i zainteresowanie, a także dbamy o najwyższą jakość dostarczanych zdjęć.

Aby wyeksponować to co najważniejsze w danym produkcie dbamy o odpowiedni klimat sesji zdjęciowej i jej scenografię. Wykonujemy zdjęcia zarówno studyjne, jak i plenerowe. Zajmujemy się również dobieraniem modelek i ich wizażem.

Projekty graficzne

W naszym studio graficznym powstają projekty przygotowywane przez grafików z wieloletnim doświadczeniem. Kreatywność i wzbudzenie zaufania jest podstawą naszego działania. Nabyta przez nas wiedza i znajomość rynku jest gwarancją zarówno najwyższej jakości wykonywanych projektów graficznych, jak i tego, że dany projekt będzie przyciągał uwagę i sprawiał doskonałe pierwsze wrażenie, co jest kluczowe w reklamie. Preferujemy współpracę na zasadzie partnerstwa, dzięki czemu wspólnie odnajdujemy najlepsze rozwiązania.

Nasze studio graficzne wyposażone jest w profesjonalny sprzęt komputerowy i programy graficzne, które poradzą sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami. Specjalizujemy się w twórczości artystycznej, w której jesteśmy z daleka od sztampowych rozwiązań, stawiamy przede wszystkim na oryginalność. Nie boimy się nietypowych projektów.

Profesjonalne studio graficzne

Dysponujemy profesjonalnym studiem graficznym, z ofertą zawierającą różnego rodzaju projekty graficzne oscylujące między grafiką a fotografią, które wykorzystywane są w późniejszym procesie drukowania. Jesteśmy odpowiedzią na zapotrzebowanie branży reklamowej, a także indywidualnych klientów. Tworzymy grafikę zarówno reklamową, jak i użytkową. Mocną stroną studia jest pasja i doświadczenie ludzi, którzy go tworzą. W połączeniu z profesjonalnym sprzętem przygotowujemy ciekawe projekty z przeznaczeniem do druku metodą sublimacyjną.

Zapewniamy kompleksową obsługę, która zaczyna się od projektu graficznego, poprzez profesjonalny druk, a kończąc na dostarczeniu klientowi zrealizowanego zamówienia.

Nasze studio graficznie doskonali projekty do chwili, w której klient będzie w pełni zadowolony. Zajmujemy się również adaptacją projektów dostarczonych nam przez zleceniodawcę, np. ich modyfikacją, powiększaniem, zmniejszaniem itd. Kreatywność i znajomość branży są podstawą sukcesu naszego studia graficznego, jak i klienta.

Nie ma rzeczy niemożliwych!

Oferujemy kompleksową i przyjazną obsługę, najlepszej jakości materiały oraz usługi na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami